Комод Глорія 3Ш1П сосна/білий

- Под заказ
Отправка с 31 мая 202614 800 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Комод “Глорія 3Ш 1П” від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається унікальним, сучасним, дуже компактною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Соснові та букові вироби з цих матеріалів протягом довгих років будуть тішити своїм виглядом та технічним станом. Комода “Глорія 3Ш 1П” ідеально буде підходити в більшість сучасних інтер’єрів житлових чи офісних приміщень,який бездоганно доповнить, Ваш дизайн.
На вибір надані 8 варіантів кольору та саму комода “Глорія 3Ш 1П” від виробника Арбор Древ можна придбати за доступною недорогою ціною.
При замовленні з деревини бука , вартість перераховується.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | ArborDrev |
| Покрытие | Лак |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 97.1 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 99.3 см |
- Цена: 14 800 ₴

