Шафа Тоні 3Д Світ меблів

- Под заказ
Отправка с 01 июня 202613 965 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа Тоні 3Д Світ меблів
Це комфортний і практичний вибір для дитячої кімнати
Поєднання стилю і якості це " Світ Меблів"
Конструкція має просторе внутрішнє наповнення з двома відділеннями для зберігання речей та додатковою полицею для більшої зручності. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечують міцність та довговічність використання.
Шафа має привабливий дизайн, який додасть елегантності та сучасності. Сучасний вигляд з 3D-елементами та інноваційними рішеннями у дизайні прикрасить вашу дитячу кімнату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб молочный |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2101 мм |
| Глубина шкафа | 553 мм |
| Ширина шкафа | 1498 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Задняя стенка | ламинированная ДСП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
- Цена: 13 965 ₴

