Шафа 2Д "Тоні"

- Под заказ
Отправка с 01 июня 20268 195 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа 2Д "Тоні"
Ідеальне рішення для Вашої дитячої кімнати. Виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність використання і додають елегантного вигляду. Стильна та світла - вдало інтегрується в сучасний простір.
Внутрішнє наповнення представлено функціональними поличками та штангою для підвішування одягу. Ручки та ніжки шафи виготовлені з міцного пластику, що суттєво продовжить термін експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб молочный |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 553 мм |
| Ширина шкафа | 1000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
- Цена: 8 195 ₴
