Комплект Постільної Білизни "ТЕП" ЕВРО WINTER CALM

- В наличии
1 300 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект Постільної Білизни "ТЕП" ЕВРО WINTER CALM
Комплект вишуканої постільної білизни виготовлений з натуральної бавовняної тканини - ранфорс. Ця тканина має терморегулюючі властивості, добре пропускає повітря і вбирає зайву вологу. Вона міцна, цупка, стійка до прання і прасування, не зминається і довго зберігає малюнок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕП |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры наволочки | |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
- Цена: 1 300 ₴


