Ліжко 120 (без вкладу) STEKA білий

- В наличии
5 675 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Ліжко 120 (без вкладу) STEKA білий
Це сучасніі меблі, дизайн яких створений за неперевершиним зразком. А кольорова гама підібрана за найбільш затребуваними комбінаціями: білий, в поєднанні із деревиною.
Скандинавський стиль – це дизайн у білих, бежевих та пастельних тонах, що характеризується чотирма основними компонентами: простотою, практичністю, строгістю ліній та стриманою елегантністю. Кожна деталь цієї колекції допоможе створити багатофункціональний простір. Меблі в індустріальному стилі – відмінний вибір для столичного способу життя та зайнятих людей, які шукають у своїй квартирі хвилини розслаблення та відпочинку. Колекція меблів STEKA виготовляється з ламінованого ДСП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | ДСП |
| Покрытие | Без покрытия |
| Размер спального места | 120х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 120х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80.2 см |
| Длина кровати | 205.2 см |
| Ширина кровати | 130.2 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 110 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
- Цена: 5 675 ₴
