Стелаж 3D1S СТЕКУ ВМВ

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20266 320 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стелаж 3D1S СТЕКУ ВМВ тридверний з п'ятьма нішами та шухлядою модульної системи STEKA VMV. Обладнаний довгими зручними ручками та ніжками оригінальної форми з натурального дерева. У верхньому закритому відділенні розташовані три полиці. Застосовуються петлі Hafele та напрямні повного висування. Передбачено кріплення до стіни.
Скандинавський стиль – це дизайн у білих, бежевих та пастельних тонах, що характеризується чотирма основними компонентами: простотою, практичністю, строгістю ліній та стриманою елегантністю. Кожна деталь цієї колекції допоможе створити багатофункціональний простір. Меблі в індустріальному стилі – відмінний вибір для столичного способу життя та зайнятих людей, які шукають у своїй квартирі хвилини розслаблення та відпочинку. Колекція меблів STEKA виготовляється з ламінованого ДСП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Количество внутренних полок | 5 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1950 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 900 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 6 320 ₴




