Стелаж низький STEKA білий

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20262 315 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
|
Стелаж низький STEKA білий |
Стелаж низький СТЕКА ВМВ модульної системи STEKA VMV. Обладнаний ніжками оригінальної форми із натурального дерева. Передбачено кріплення до стіни.
Скандинавський стиль – це дизайн у білих, бежевих та пастельних тонах, що характеризується чотирма основними компонентами: простотою, практичністю, строгістю ліній та стриманою елегантністю. Кожна деталь цієї колекції допоможе створити багатофункціональний простір. Меблі в індустріальному стилі – відмінний вибір для столичного способу життя та зайнятих людей, які шукають у своїй квартирі хвилини розслаблення та відпочинку. Колекція меблів STEKA виготовляється з ламінованого ДСП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 920 мм |
| Глубина стеллажа | 416 мм |
| Ширина стеллажа | 861 мм |
- Цена: 2 315 ₴

