Стіл письмовий 2S STEKA білий

- В наличии
3 050 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
|
Стіл письмовий 2S STEKA білий Стіл письмовий 2S СТЕКА ВМВ з двома шухлядами модульної системи STEKA VMV. Обладнаний довгими зручними ручками та каркасом оригінальної форми з натурального дерева. Над стільницею закріплена полиця на висоті 16 см. Застосовуються напрямні повного висування. Скандинавський стиль – це дизайн у білих, бежевих та пастельних тонах, що характеризується чотирма основними компонентами: простотою, практичністю, строгістю ліній та стриманою елегантністю. Кожна деталь цієї колекції допоможе створити багатофункціональний простір. Меблі в індустріальному стилі – відмінний вибір для столичного способу життя та зайнятих людей, які шукають у своїй квартирі хвилини розслаблення та відпочинку. Колекція меблів STEKA виготовляється з ламінованого ДСП. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Наличие надстройки | Да |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 920 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
- Цена: 3 050 ₴




