Шафа 4D1S СТЕКА ВМВ / STEKA VMV

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20266 855 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Шафа 4D1S СТЕКА ВМВ / STEKA VMV
Шафа 4D1S СТЕКУ ВМВ чотиридверна з шухлядою модульної системи STEKA VMV. Обладнана довгими зручними ручками та ніжками оригінальної форми з натурального дерева. У верхньому лівому відділенні розташована штанга для вішалок, у правому – три полиці. У нижньому відділенні зліва встановлена одна полиця. Застосовуються петлі Hafele та напрямні повного висування. Передбачено кріплення до стіни.
Скандинавський стиль – це дизайн у білих, бежевих та пастельних тонах, що характеризується чотирма основними компонентами: простотою, практичністю, строгістю ліній та стриманою елегантністю. Кожна деталь цієї колекції допоможе створити багатофункціональний простір. Меблі в індустріальному стилі – відмінний вибір для столичного способу життя та зайнятих людей, які шукають у своїй квартирі хвилини розслаблення та відпочинку. Колекція меблів STEKA виготовляється з ламінованого ДСП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 1950 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Ширина | 900 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 6 855 ₴




