Тумба під телевізор 2S СТЕКА ВМВ / STEKA VMV

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20263 545 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Тумба під телевізор 2S СТЕКА ВМВ / STEKA VMV
Тумба під телевізор 2S СТЕКА ВМВ з чотирма нішами та двома шухлядами модульної системи STEKA VMV. Обладнана довгими зручними ручками та ніжками оригінальної форми з натурального дерева. У задній стінці тумби розміщено отвір для дротів. Застосовуються напрямні повного висування. Передбачено кріплення до стіни.
Скандинавський стиль – це дизайн у білих, бежевих та пастельних тонах, що характеризується чотирма основними компонентами: простотою, практичністю, строгістю ліній та стриманою елегантністю. Кожна деталь цієї колекції допоможе створити багатофункціональний простір. Меблі в індустріальному стилі – відмінний вибір для столичного способу життя та зайнятих людей, які шукають у своїй квартирі хвилини розслаблення та відпочинку. Колекція меблів STEKA виготовляється з ламінованого ДСП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Покрытие | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под плазменный и ЖК телевизор |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 475 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Ширина тумбы | 1500 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 3 545 ₴




