Вітрина низька 1W2D BELLE антрацит

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20266 795 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вітрина низька 1W2D антрацит із колекції BELLE від українського виробника ВМВ.
Матеріал виготовлення: корпус – дерево, ДСП. Фасади-ДСП, скло.
Меблева система виконана у скандинавському та сучасному стилях. Поєднання модних кольорів вписується у сучасні тенденції. Скандинавський стиль – це дизайн у білих, бежевих та пастельних тонах, що характеризується чотирма основними компонентами: простотою, практичністю, строгістю ліній та стриманою елегантністю. Кожна деталь цієї колекції допоможе створити багатофункціональний простір. Меблі в індустріальному стилі – відмінний вибір для столичного способу життя та зайнятих людей, які шукають у своїй квартирі хвилини розслаблення та відпочинку.
Матеріал виготовлення: корпус – дерево, ДСП. Фасади-ДСП, скло.
Меблева система виконана у скандинавському та сучасному стилях. Поєднання модних кольорів вписується у сучасні тенденції. Скандинавський стиль – це дизайн у білих, бежевих та пастельних тонах, що характеризується чотирма основними компонентами: простотою, практичністю, строгістю ліній та стриманою елегантністю. Кожна деталь цієї колекції допоможе створити багатофункціональний простір. Меблі в індустріальному стилі – відмінний вибір для столичного способу життя та зайнятих людей, які шукають у своїй квартирі хвилини розслаблення та відпочинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 2 шт |
| Покрытие | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1530 мм |
| Глубина витрины | 410 мм |
| Ширина витрины | 1003 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Задняя стенка | ламинированная ДСП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | стекло тонированное, ламинированная ДСП |
- Цена: 6 795 ₴

