Шафа-пенал Світ Меблів Мія закритий 40 см

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20264 545 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мія — це система меблів, в якій поєднюється стиль та функціональність.
Шухляди з можливістю повного витягнення надають максимальну функціональність , а ручки зі зрізом у середину це ще один крок у мінімалізм який несе в собі ще більше естетичності.
Внутрішня складова шафи і пеналу йде стандартна , ви самі можете обрати чи це будуть полички чи труба для одягу .
Ось чому ця система універсальна і пдходить як і для дитячої кімнати так і для офісного кабінету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 520 мм |
| Ширина шкафа | 400 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 4 545 ₴

