Матрац Highfoam Obeliks Teos

- Под заказ
Отправка с 01 июня 20268 925 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Highfoam Obeliks Teos - це ортопедичний матрац, розроблений для задоволення різноманітних потреб користувачів у комфорті та підтримці під час сну. Його двостороння конструкція забезпечує різні рівні жорсткості, що робить його ідеальним вибором для широкого кола людей незалежно від віку та фізичного стану.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Highfoam |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Высота | 19 см |
| Наполнение матраса | пенополиуретан |
| Эффект "Зима - Лето" | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
- Цена: 8 925 ₴
