НОРДИК Пенал відкритий 600 Дуб Крафт Золотий\графіт Дуб Крафт Золотий/ білий

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20262 915 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відкритий пенал Нордик – це стильне та функціональне рішення для зберігання речей у вашому будинку. Він відмінно підійде для будь-якого інтер'єру завдяки дизайну.
Пенал виконаний із високоякісного матеріалу, що робить його міцним та довговічним. Стильний дизайн пеналу Нордик додасть елегантності вашій кімнаті.
Пенал Нордик допоможе підтримувати порядок та систематизувати робочий простір.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | книжный шкаф |
| Количество внешних полок | 1 шт |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб крафт золотой |
| Габаритные размеры книжного шкафа | |
| Ширина шкафа | 600 мм |
| Глубина шкафа | 380 мм |
| Высота шкафа | 2050 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 2 915 ₴








