Тумба приліжкова 500 Нордик Дуб Крафт Золотий\графіт Дуб Крафт Золотий/ білий

- Под заказ
Отправка с 21 мая 2026900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Тумба приліжкова Нордик 500 - це ідеальне рішення для тих, хто цінує функціональність, стиль та якість. Вона стане не лише зручним елементом інтер'єру спальні, а й незамінним помічником у повсякденному житті. Висока якість матеріалів та акуратне виконання роблять цю тумбу надійною та довговічною.
Основними перевагами приліжкової тумби Нордик є її стильний дизайн, висока якість матеріалів, функціональність і зручність використання. Завдяки цій тумбі в спальні завжди буде порядок, а необхідні речі будуть під рукою.
Дизайн приліжкової тумби Нордик простий і елегантний, що дозволяють легко вписати її в будь-який інтер'єр.
У результаті, приліжкова тумба Нордик - це не тільки функціональний предмет меблів, але й стильний аксесуар, який доповнить і прикрасить будь-яку спальню. Її практичність та естетика роблять її чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт та якість.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Без покрытия |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 42 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
- Цена: 900 ₴








