Тумба ТВ 1500 Нордик Дуб Крафт Золотий\графіт Дуб Крафт Золотий/ білий

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20262 065 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Тумба ТВ 1500 Нордик – це стильне та функціональне рішення для вашого будинку. Вона поєднує в собі сучасний дизайн та практичність. Її стиль створює атмосферу затишку та гармонії у приміщенні.
Тумба ТВ 1500 Нордик має міцну конструкцію. Вона виготовляється із високоякісних матеріалів.
Серед переваг тумби ТВ 1500 Нордик варто відзначити її стильний дизайн, функціональність, міцність та зручність використання. Вона забезпечує зручне розміщення телевізора, аудіо-відео техніки та інших предметів. Завдяки продуманій конструкції всі необхідні речі завжди будуть під рукою.
Тумба ТВ 1500 Нордик – це відмінний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн, функціональність та якість.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Функциональное назначение | Под аудио-видео аппаратуру |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Без покрытия |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 1500 мм |
| Глубина тумбы | 380 мм |
| Высота тумбы | 530 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Дверка | 3 шт |
| Полка | 1 шт |
- Цена: 2 065 ₴








