Стілець "Флавіо Нью" Vikselmebli

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20263 100 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець "Флавіо Нью" від українського виробника Vikselmebli це поєднання якості і стилю за хорошу ціну.
Є велика палітра кольоів на вибір фото в описі , звертайтесь до консультанта.
Ніжки стільця виготовлені з натурального дерева і можуть бути покриті лаком тоді ціна буде 1985грн.
Колір ніжок та тканини можна обрати на свій смак.
| Матеріал каркасу | дерево |
|---|---|
| Сидіння | з мʼяким сидінням |
| Ширина (см) | 46 см |
| Глибина (см) | 52 см |
| Висота (см) | 81 см |
| Висота сидіння (см) | 45 см |
| Підлокітники | з підлокітниками |
| Стиль | сучасний |
| Країна виробник | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Цвет каркаса | Алюминий |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Каркас кресла | деревянный брус |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | ткань |
| Подлокотник | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Высота | 810 мм |
- Цена: 3 100 ₴









