Стінка Монтреал Андерсон пайн + Дуб апріл Меблі Сервіс

- Под заказ
Отправка с 21 мая 202612 300 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Виробник МЕБЛІ-СЕРВІС Україна.
Стінка виконана в стилі мінімалізму, яка дуже практична. Вона має в основі світлий відтінок, а з карнизи і стільниця йдуть в тон дерева.
Центральну частину займає тумба для мультимедійної апаратури з двома відкритими поличками під стільницею в центрі і двома закритими ємностями по обидві сторони від них. Простора стільниця вбудована в конструкції шаф – вітрин з обох сторін тумби.
Дві різновисокі вітрини з закритими і відкритими полицями за скляними і глухими дверцями надають можливість для розміщення безлічі речей і прикрас інтер'єру вітальні.
Між вітринами над тумбою розташована відкрита довга полиця, на якій затишно влаштуються книги або доповнення до прикраси приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб април + андерсон |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Без покрытия |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Шкаф для книг | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Встроенный бар | Нет |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3150 мм |
| Глубина стенки | 450 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ламинированная ДСП |
| Декоративные элементы | стекло |
| Размер ниши под ТВ | |
| Ширина | 1350 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 910 мм |
- Цена: 12 300 ₴


