Ліжко двоспальне дерев'яне сосна "Алекс" СТЕММА

- Под заказ
Отправка с 11 июня 2026от 9 400 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Ліжко двоспальне дерев'яне сосна "Алекс" СТЕММА
Ціна залежить від комплектації і кольору ліжка.
Матеріал: дерев'яний масив сосна.
Розмір спального місця: ширина (см) – 90, 120, 140, 160, 180
довжина (см) – 190, 200
Основа ліжка: гнуті ортопедичні ламелі.
Відстань між ламелями: 5,5 см, навантаження на 1 спальне місце до 120 кг.
Матеріал покриття: фарба, лак.
Варіанти кольору:
1 категорія – горіх темний, горіх світлий, яблуня, вільха
2 категорія - махонь, венге, гнила вишня, попелястий
3 категорія - білий, айворі, сірий, лате, блакитний, м'ятний, персиковий
4 категорія - коричневий, чорний, сіро-синій
Додаткова комплектація: шухляди
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех светлый |
| Цвет | Орех |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Размер спального места | 160х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Порода дерева | Сосна |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 168 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90 см |
- Цена: от 9 400 ₴


