Крісло обертове KITTY HALMAR

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20263 000 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Halmar KITTY - яскраве і незвичайне крісло польської компанії Halmar . Сидіння і спинка виконані з м'якої екошкіри. Модель представлена в дизайні у вигляді кішечки. Дане крісло ідеально впишеться в інтер'єр кімнати маленької принцеси. Крісло оснащене підйомним механізмом , за допомогою якого можна регулювати висоту крісла і налаштувати його під індивідуальні особливості кожної дитини.
- оббивка - екошкіра;
- коліщатка - прогумовані.
колір:
- оббивка - рожевий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Розовый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 54 см |
| Глубина кресла | 49 см |
| Высота с учетом спинки | 86 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 76 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 86 см |
| Вес кресла | 11 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 3 000 ₴



