ДОМАШНІЙ ОФІС СТІЛ ПИСЬМОВИЙ 110Н
Доставка 0

- В наявності
1 350 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл 110-Н вигідно поєднує основні переваги дійсно просторій стільниці і набору невеликих містких полиць, що входять до складу підстави і надають корисний простір для розміщення будь-яких промов.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 900 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 400 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 350 ₴





