Комод-4ш ДСП Mebel-Star

- Під замовлення
Відправка з 21 травня 20263 400 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод-4Ш є яскравим представником класичних комодів. Він прекрасно вписується в будь-який куточок квартири або будинку, поєднуючись з будь-якої іншої меблями. Відмінні риси цієї моделі: елегантність і простота, витонченість, м'якість і плавність ліній. Має 4 зручних висувних ящика на тескопіческіх напрямних.
Розмір:Висота-80см
Ширина-80см
глибина-45см
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Виробник | Mebel-Star |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 80 см |
- Ціна: 3 400 ₴
