Тумба ТВ Б'янко Світ Меблів 2,3

- Під замовлення
Відправка з 26 травня 20267 550 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Тумба під телевізор Б ' янко з колекції модульних меблів Чи янко української фабрики Світ Меблів. Модель має один висувний ящик і три відділення за дверцятами, внутрішній простір за якими розділене поличками. Головним особливістю моделі є прості геометричні форми, строгі лінії, простота виконання, білосніжні глянцеві фасади, як декор використовуються довгі ручки, контрастні вставки в кольорі дуб Сонома і фасади візуально розділені на блоки. Оригінальна і функціональна ТБ тумба в кольорі білий глянець стані справжньою окрасою вітальні. Якісні матеріали та фурнітура забезпечать надійність і довговічність у використанні.
Розміри:
| Висота | 53 см |
| Ширина | 230см |
| глибина |
40 см |
| Матеріал корпусу | ламіноване ДСП |
| матеріал фасаду | МДФ |
| колір | білий / білий глянець / дуб Сонома (вставка) |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 2300 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 530 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
- Ціна: 7 550 ₴



