Комод Світ Меблів Амелія з 4 шухлядами

- Під замовлення
Відправка з 25 травня 20265 995 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульна система Амелія це стиль і комфорт.
Комод має елегантний і вмісткий дизайн завдяки 4ом шухлямам.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Виробник | Світ меблів |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 85 см |
- Ціна: 5 995 ₴

