Шафа Світ Меблів Амелія 4-дверна

- Під замовлення
Відправка з 25 травня 202618 105 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульна система Амелія це стиль і комфорт.
Шафа має 4 дверки за рахунок цього вона дуже вмістка а її елегантний дизайни максимально прикрасить вашу спальню.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Світ Меблів |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
- Ціна: 18 105 ₴
