Комод 2Д3Ш "Тео" Світ

- Під замовлення
Відправка з 25 травня 20265 885 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульна система "Тео" призначена для вітальні чи спальні яка внесе унікальний внесок у ваш дизайн і функціонал.
Комод може бути у двох кольорових гаммах - артвуд світлий / антрацит або ж дуб артизан / антрацит
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Виробник | Світ меблів |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 165 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 82 см |
- Ціна: 5 885 ₴


